جراحی-ابدومینوپلاستی

جراحی ابدومینوپلاستی چیست؟


حتما برای شما نیز پیش آمده است که ورزش کردن و دراز و نشست رفتن باعث آب شدن چربی های شکمی نشود! اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که چربی زیادی در شکم خود دارند و نمی‌توانند آن را با رژیم غذایی یا انجام تمرینات ورزشی آب کنند ، می‌توانید از فرایندی استفاده کنید که پزشکان به آن ابدومینوپلاستی می‌گویند.

در این جراحی، چربی‌ها و پوست اضافی شکم برداشته می‌شود، عضلات موجود در دیواره شکمی سفت‌تر می‌شود و همین امر موجب می‌گردد شکمی صاف و یک دست داشته باشید.

به خاطر داشته باشید که ابدومینوپلاستی با لیپوساکشن یکسان نیست. اگرچه می‌توانید برای بهبود شرایط خود لیپوساکشن را به همراه جراحی ابدومینوپلاستی انجام دهید.

همانطور که می‌دانید ابدومینوپلاستی یک جراحی بزرگ است و اگر می خواهید از این شیوه برای آب کردن چربیهای شکمی خود استفاده کنید باید قبل از هر کاری مواردی را در ذهن داشته باشید. در این مقاله همراه ما باشید تا حقایقی را در مورد ابدومینوپلاستیمورد بررسی قرار دهیم.

چه کسانی بهترین نامزد برای انجام ابدومینوپلاستی هستند؟

معمولا جراحی ابدومینوپلاستی برای مردان و زنانی که از سلامت جسمی خوبی برخوردار هستند مناسب خواهد بود. زنانی که بارداری‌های متعددی را تجربه کرده اند می توانند از این روش برای سفت تر کردن پوست شکم و کاهش چربی‌های آن استفاده کنند.

همچنین جراحی ابدومینوپلاستی برای مردان و زنانی که زمانی چاق بوده اند و در حال حاضر رسوبات چربی اضافی دارند یا پوست اطراف شکمشان شل شده است می‌تواند گزینه خوبی باشد.

چه کسانی نباید از این شیوه استفاده کنند؟

اگر قصد بارداری دارید بهتر است جراحی ابدومینوپلاستی خود را تا زمانی که کودک به دنیا نیامده است به تعویق بیندازید. در طول جراحی، عضلات عمودی سفت می‌شوند و بارداری‌های اینده می‌تواند این عضلات را از هم جدا سازد.

قصد دارید وزن زیادی کم کنید؟ پس جراحی ابدومینوپلاستی برای شما مناسب نخواهد بود. این جراحی باید آخرین گزینه ای باشد که به آن پناه می‌اورید. زمانی که همه راه‌های کم کردن

چربی شکمی را امتحان می‌کنید و به هیچ نتیجه ای نمی‌رسید بهتر است به فکر این جراحی بیفتید. این فرآیند نباید به عنوان جایگزینی برای کاهش وزن مورد استفاده قرار گیرد. همچنین باید ظاهر زخم‌هایی که بعد از جراحی ایجاد می‌شود را مدنظر داشته باشید. بهتر است در مورد زخم‌ها و مدت زمان ماندگاری آن با پزشک صحبت کنید.

ابدومینوپلاستی چگونه انجام می‌شود؟

این جراحی ممکن است یک یا پنج ساعت طول بکشد. ممکن است شب در بیمارستان بمانید. این موضوع به شرایط شما بستگی دارد. بیهوشی عمومی خواهید داشت و همین امر باعث می‌شود در طول جراحی خواب باشید.

مراقبت بعد از جراحی ابدومینوپلاستی:

جراحی ابدومینوپلاستی چه کامل باشد و چه جزئی به بخیه زدن و بانداژ نیاز خواهد داشت. باید تمامی دستورالعمل‌های جراح برای بانداژ را دنبال کنید. بانداژ برای بهبود و درمان کمک فراوانی خواهد کرد.

جراح از شما می خواهد به هنگام نشستن یا دراز کشیدن موقعیت مناسبی را انتخاب کنید. همچنین حداقل برای۶ هفته باید از انجام فعالیت‌های شدید خودداری کنید. ممکن است یک یا چند ماه بعد از جراحی به استراحت نیاز داشته باشید. پزشک توصیه‌های مفیدی در این مورد ارائه خواهد کرد.

تهیه و تنظیم: هیئت علمی و تحریریه صدف

منابع:

www.majalesalamat.com

جراحی زیبایی شکم به روش ابدومینوپلاستی جراحی زیبایی پهلو به روش ابدومینوپلاستی قیمت ابدومینوپلاستی عمل زیبایی شکم و پهلو حذف چربی اضافه شکم سفت کردن عضلات شکم از بین بردن چربی شکم کاهش چربی های اضافه شکم بهترین راه کاهش چربی شکم عوارض جراحی زیبایی شکم برداشتن چربی شکم بدون جراحی هزینه عمل برداشتن چربی شکم از بین بردن چربی پهلو بدون جراحی صاف کردن شکم سفت کردن شکم بعد از بارداری حذف چربی اضافه پهلو کاهش چربی های اضافه پهلو برداشتن چربی پهلو هزینه عمل برداشتن چربی پهلو عوارض جراحی زیبایی پهلو

جهت مشاهده پورتال کلینیک صدف، اینجا ( کليک )پورتال کلینیک صدف www.sadaf.clinic کنید.

جهت مشاهده وب سایت صدف بازار، اینجا ( کليک )وب سایت صدف بازار www.sadafbazar.ir کنید.

برچسب‌ها, ,

(رتبه ای داده نشده)
Loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک مطالب